Dzień otwarty w Gdyńskiej Szkole Filmowej

Wtorek, 12 Listopad 2013
Gdyńska Szkoła Filmowa (ul. Wrocławska 93) zaprasza wszystkich na dzień otwarty, który odbędzie się w niedzielę, 17 listopada, w  godzinach 13.00-17.00.
Zapraszamy młodych ludzi, którzy interesują się filmem, ale nasz dzień otwarty skierowany jest do każdego, nie tylko Gdynian, ale także mieszkańców Trójmiasta - mówi Leszek Kopeć, dyrektor uczelni.
W trakcie tego dnia każdy będzie mógł poznać bliżej tajniki sztuki filmowej. W spotkaniu udział weźmie Katarzyna Figura, która od tego roku akademickiego jest wykładowcą GSF. Będzie chwila na rozmowę czy wspólne zdjęcie z gwiazdą.
Odbędzie się również między innymi: prezentacja sprzętu filmowego, pokazy filmów szkolnych, nauka animacji dla dzieci oraz casting do filmu grozy, który przygotowuje jeden z absolwentów uczelni. Dodatkowo charakteryzatorzy wykonają chętnym profesjonalny makijaż rodem z horrorów. Na parkingu przed budynkiem ustawiony zostanie plan filmowy, z torem kamerowym.
Dodatkowo, zainteresowane osoby uzyskają informacje na temat przyszłorocznego naboru. Przypomnijmy, placówka rekrutuje co dwa lata.
Wstęp ma dzień otwarty jest bezpłatny.
Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama