Gdyński Marsz Różowej Wstążki

Czwartek, 16 Październik 2014

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz Stowarzyszenie Amazonek Gdyńskich, zapraszają do udziału w „Marszu Różowej Wstążki", który odbędzie się w sobotę 18 października 2014 roku. Wymarsz o godz. 12.00 (Teatr Miejski im. W. Gombrowicza przy ul. Bema 26).

Następnie uczestnicy ulicą Świętojańską udadzą się na Skwer Kościuszki. Na zakończenie odbędzie się spotkanie w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. 10 Lutego 33.

W związku z wydarzeniem w mieście wprowadzone zostaną niewielkie zmiany w organizacji ruchu drogowego, o których poinformujemy w osobnym komunikacie.

„Październik miesiącem walki z rakiem piersi" - marsz jest częścią prowadzonej od kilkunastu lat Wielkiej Kampanii Życia, która ma popularyzować wiedzę na temat raka piersi i zachęcać do regularnego wykonywania badań USG i mammograficznych - najskuteczniejszego sposobu na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby.

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama