Karwiny: Trzy miesiące aresztu dla 24-latka za posiadanie narkotyków

Czwartek, 23 Sierpień 2018

Policjanci z gdyńskiej komendy zatrzymali 24 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania samochodu, którym się poruszał policjanci zabezpieczyli kilka gramów narkotyków, a w trakcie przeszukania jego mieszkania kolejne środki odurzające. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 24-latek trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Kryminalni z gdyńskiej komendy i komisariatu w Gdyni Karwinach zatrzymali 24-latka, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Do jego zatrzymania doszło na jednej z ulic Karwin w trakcie kontroli drogowej. W samochodzie, który prowadził zatrzymany policjanci zabezpieczyli, ukryte w schowku, woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Jak się okazało zabezpieczoną substancją była amfetamina.

Policjanci przeprowadzili również przeszukanie mieszkania 24-latka. W wyniku czego zabezpieczyli kolejne porcje narkotyków ukryte w pomieszczeniu piwnicznym. W śród zabezpieczonych w mieszkaniu środków odurzających znajdowała się amfetamina o wadze przeszło 60 gramów, przeszło 50 tabletek ekstazy i kilka gramów marihuany. Zatrzymany mieszkaniec Gdyni usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Milion złotych dla szpitali na walkę z COVID-19 od Gdyni!

Milion złotych dla szpitali na walkę z COVID-19 od Gdyni!

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek podjął decyzje o przekazaniu szpitalom i pogotowiu działającym w Gdyni miliona złotych jako wsparcie w walce...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama