Kino od kuchni - już dziś w Multikinie w Gdyni

Środa, 24 Lipiec 2013

W środę 24 lipca w gdyńskim Multikinie w ramach cyklu "Kino od kuchni" zostanie wyświetlona komedia "Zanim noc nas nie rozdzieli" oparta na autentycznych rozmowach podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Przed pokazem Pierogarnia Pierożek przedstawi swoje wyśmienite wyroby do degustacji dla uczestników wydarzenia.

"Kino od kuchni" to idealny związek gotowania i filmów, to projekt dla kinomaniaków i miłośników slow food.

Na drugie spotkanie został wybrany film "Zanim noc nas nie rozdzieli". Jest to komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi, producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko".

Filmu przepełnionego smakowitymi daniami zdecydowanie nie powinno się oglądać z pustym żołądkiem, dlatego przed projekcją w gdyńskim Multikinie Pierogarnia Pierożek przedstawi swoje znakomite potrawy, a uczestnicy spotkania zostaną zaproszeni na degustację. Pierożek to miejsce, które wypłynęło z połączenia tradycji i doświadczenia z naszymi nowymi inspiracjami kulinarnymi i zacumowało tuż przy Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Strategicznym partnerem projektu jest kanał telewizyjny Kuchnia+, który przy kolejnych spotkaniach w ramach cyklu "Kino od kuchni" zagwarantuje uczestnikom projekcji pokazy gotowania prowadzone w wybranych kinach przez najlepszych szefów kuchni, takich jak Tomasz Jakubiak. W projekt zaangażowała się również autorka bloga roku 2012 - Frommovietothekitchen.pl.

reklama