Koniec podróży wędrującego abecadła teatru lalek

Niedziela, 30 Czerwiec 2013

"Wędrujące Abecadło Teatru Lalek" zbliża się do mety. Na zakończenie odsłony projektu "Teatr Zajechał" adresowanej do dzieci 1 lipca 2013 r. (poniedziałek) w godz. 12.00-15.00 w Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Biskupa Dominika 3) odbędą się warsztaty teatralno-plastyczne "Piaskownica dzieciństwa".
 
W ramach spotkania organizatorzy zapraszają również do "Galerii pod chmurką" - w plenerze zorganizują wystawę fotograficzną z dokumentacji projektu. Do udziału zapraszają dzieci wraz z rodzicami.
 
Projekt realizowany był przez Społeczne Stowarzyszenie Edukacyjno-Teatralne "Stacja Szamocin" w gdyńskich bibliotekach od marca 2013 r. Przez cztery miesiące w dzielnicach miasta, w siedmiu filiach biblioteki zaprezentowano pięć tytułów. W sumie zagrano 28 razy.

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama