Miss Polski na wózku - głosuj na gdyńską studentkę

Czwartek, 23 Maj 2013

Studiuje logopedię i edukację elementarną w Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni. Jest otwarta, uśmiechnięta i nie boi się wyzwań. Właśnie podjęła kolejne! Iwona Necel ma szansę zostać Miss Polski na wózku i liczy na nasze wsparcie.
 
Wybory Miss Polski na wózku odbywają się w tym roku po raz pierwszy. Organizuje je fundacja Jedyna Taka, którą stworzyły dwie niepełnosprawne mamy - Katarzyna WojtaszekAgnieszka Gidzińska. Poprzez swoją działalność chcą zmieniać stereotypowy wizerunek osób z niepełnosprawnością. Stąd pomysł 1369225574-49-1.jpgwyborów najpiękniejszej Polki na wózku. Chcemy pokazać kobiety poruszające się na wózku jako osoby aktywne, spełniające się w różnych rolach społecznych m.in. w roli matki. Kobiety pełne pasji, sił oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji własnych marzeń - mówi Katarzyna Wojtaszek, jedna z założycielek fundacji.
 
Do konkursu zgłosiły się 72 panie z całego kraju. Wśród nich jest Iwona Necel - studentka logopedii i edukacji elementarnej w gdyńskiej Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych. Właśnie piszę pracę licencjacką. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i  ich zwyczaje. Wolny czas spędzam aktywnie - na basenie, saunie czy spotykając się ze znajomymi. Grywam też w koszykówkę na wózkach - opowiada o sobie. Nad tym, czy wystartować w wyborach miss nie zastanawiałam się długo. To była spontaniczna decyzja, a ja lubię wyzwania - uśmiecha się.

To, czy Pani Iwona zostanie Miss Polski na wózku, zależy od nas. Głosowanie trwa do 23 maja 2013 roku - do północy. Do finału, który odbędzie się w Ciechocinku przejdzie 10 kandydatek, które zdobędą najwięcej głosów.

Głosować można tu:
www.jedyna-taka.pl/miss,49,iwona-necel.html

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama