Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Wtorek, 28 Sierpień 2018

Wiosną i latem ulicami miast często wędrują rozbawione grupy kobiet, które właśnie spędzają razem czas w ramach wieczoru panieńskiego jednej z nich. Przyjaciółki i inne bliskie kobiety przyszłej panny młodej chcą zorganizować jej wieczór pełen atrakcji, tak by zapamiętała go do końca życia. Wieczór panieński nie musi jednak ograniczać się tylko i wyłącznie do jednego wieczoru. Można celebrować go przez cały weekend, co stanie się świetną okazją do spotkania gdzieś poza miastem oraz do świetnej zabawy.  

Oryginalne pomysły na wieczór panieński

Dziewczyny często prześcigają się w pomysłach na to, jak spędzić wieczór panieński. Powstaje też coraz więcej firm, które zajmują się organizacją imprez tego typu. Najczęściej jednak za dopięcie wieczoru panieńskiego na ostatni guzik odpowiada świadkowa przyszłej panny młodej. Wieczór panieński warto zorganizować tak, by był dopasowany do konkretnej kobiety, dla której organizuje się tą całą imprezę. Do lamusa przechodzą już domówki, na które zaprasza się striptizera. Oczywiście można zrobić to w ten sposób, jednak naprawdę nie każda przyszła panna młoda gustuje w tego typu rozrywce. Pomysłów na wieczór panieński jest więcej, trzeba tylko trochę ruszyć głową.

Wieczór panieński w SPA

Wyjazd do dobrego SPA to jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na spędzenie tego dnia, a coraz więcej miejsc oferuje taką formę wieczoru Panieńskiego (np. hotel Quadrille z Gdyni ) Do spa można wręcz pojechać na cały weekend, co będzie doskonałą okazją na to, by przyszła panna młoda zadbała o swoje ciało przed weselem. W SPA można relaksować się w basenach i saunach, można udać się na przyjemny masaż, a także poddać się zabiegom upiększającym na ciało i twarz. Jeżeli wybierze się SPA w pięknym otoczeniu przyrody, wszystkie uczestniczki wieczoru, a raczej weekendu panieńskiego, będą mogły spacerować, jeździć na rowerach, relaksować się na łonie natury. Po dwóch dniach w takim otoczeniu z pewnością cały przedślubny stres zejdzie z przyszłej panny młodej. 

City break z okazji wieczoru panieńskiego

Jeszcze jeden pomysł na niezapomniany wieczór panieński to city break do jednej z europejskich stolic. Czym jest city break? To dosłownie wyrwanie się gdzieś na weekend, do jakiegoś atrakcyjnego i modnego miasta zagranicą. Ten sposób celebrowania wieczorów panieńskich staje się coraz bardziej popularny, kobiety uwielbiają wyrwać się w damskim gronie na przykład do Londynu czy Paryża, gdzie mogą sprawdzić jak wygląda nocne życie, a także udać się oczywiście na zakupy. Nie da się jednak ukryć, że wieczór panieński w formie city break to trochę droższa impreza. Przyszłej pannie młodej trzeba bowiem zafundować zarówno przelot, jak też nocleg oraz wszystkie atrakcje. 

Warsztaty z plecenia wianków

Ciekawym pomysłem na piękne kobiece spotkanie z okazji wieczoru panieńskiego jest na przykład zorganizowanie warsztatów z wicia wianków. Takie warsztaty mogą być jednym z elementów całego wieczoru, potem można się jeszcze wybrać na spotkanie do pubu czy klubu, albo na tańce. Wicie wianków to bardzo relaksująca sprawa, kobiety uwielbiają aranżować kwiaty, a poza tym z pięknymi kolorowymi wiankami można później zrobić sobie mini sesję zdjęciową. Czyż to nie jest piękny sposób na uwiecznienie wieczoru panieńskiego?

reklama