Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabicie mieszkańca Gdyni

Środa, 25 Kwiecień 2018

Policjanci z Gdyni zatrzymali 52 – latka podejrzewanego o ugodzenie ostrym narzędziem mężczyznę, który w wyniku doznanych ran zmarł na miejscu zdarzenia. Czynności procesowe z zatrzymanym zostaną przeprowadzone po jego wytrzeźwieniu. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Dzisiaj około godz. 5.00 na ul. Wielkopolskiej w Gdyni zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Jak się później okazało był to 44-letni mieszkaniec Gdyni. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej, technik kryminalistyki, funkcjonariusze operacyjni oraz biegły lekarz sądowy. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Z czynności wykonanych przez biegłego lekarza sądowego wynika, że odnaleziony mężczyzna zmarł w wyniku ran zadanych ostrym narzędziem.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia bardzo szybko zebrali informacje na podstawie, których już dwie godziny po odnalezieniu zwłok możliwe było zatrzymanie 52-letniego mieszkańca Gdyni podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie 44-latka. Czynności procesowe z udziałem zatrzymanego zostaną przeprowadzone po jego wytrzeźwieniu. Śledczy pracujący nad sprawą wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia oraz motywy działania sprawcy.

Zatrzymany może usłyszeć zarzuty zabójstwa, przestępstwo to jest zagrożone karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Gdyńskie Santi dołącza do grona firm, które aktywnie pomagają w czasie epidemii!

Gdyńskie Santi dołącza do grona firm, które aktywnie pomagają w czasie epidemii!

Na co dzień zajmowali się produkcją skafandrów dla nurków i odzieży roboczej, teraz – po konsultacji ze Szpitalami Pomorskimi –...
SOR w Szpitalu Św. Wincentego a Paulo zamknięty

SOR w Szpitalu Św. Wincentego a Paulo zamknięty

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni dnia 31 marca został ponownie zamknięty z powodu przyjęcia...
reklama