Przygotuj się do wiosny z profesjonalną stylistką

Poniedziałek, 3 Marzec 2014

Wiosna to czas, w którym chcemy rozkwitać. Perspektywa zbliżającego się lata sprawia, że przykładamy coraz większą wagę do naszego wyglądu i jesteśmy gotowi na stylizacyjne metamorfozy. Jeśli czujemy się zagubieni w świecie najnowszych trendów i nie potrafimy wykreować najbardziej korzystnego dla nas wizerunku powinniśmy skorzystać z bezpłatnej, fachowej porady konsultantki stylu, która zainspiruje nas do eksperymentowania z modą i pomoże pięknie wyglądać w nadchodzącym, letnim sezonie.

Nowa edycja konsultacji ze stylistką - podaruj sobie 90 minut stylowych inspiracji!

W połowie marca w Centrum Handlowym Klif w Gdyni rusza kolejna edycja konsultacji z profesjonalną stylistką. Zapisy rozpoczynają się już na początku miesiąca. To inicjatywa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony Klientów doceniających korzyści płynące z bezpłatnych spotkań z konsultantką stylu. Spotkania nie obligują do zakupów i można z nich korzystać dowolną ilość razy.

Na konsultację należy zarezerwować 90 minut. To czas, który pozwoli nam skupić się na sobie i oderwać się od codziennych obowiązków. To przyjemne spotkanie przy kawie, które rozpoczyna rozmowa na temat celu, który chcemy osiągnąć i który skłonił nas do wizyty u stylistki. Pozwoli to konsultantce poznać nasze oczekiwania i wstępnie określić typ osobowości, co znacząco ułatwi zaproponowanie stylizacji zgodnej z najnowszymi modowymi trendami i jednocześnie odpowiadającej naszemu temperamentowi. Kolejne minuty to niezapomniana lekcja stylu, podczas której dowiemy się, jakie kolory i fasony najlepiej podkreślą walory naszej urody i sylwetki.

Porada może także dotyczyć sztuki makijażu oraz doboru najbardziej optymalnego koloru włosów i kształtu fryzury. Konsultacja ze stylistką to doskonała okazja, by zdecydować się na także próbny makijaż, który zostanie profesjonalnie dobrany do naszego typu urody. Na pomoc ekspertki możemy również liczyć podczas zakupów na terenie Centrum Handlowego Klif w Gdyni. W takim towarzystwie z pewnością każdy zakup będzie udany.

Z konsultacji ze stylistką chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Spotkania z modowym ekspertem inspirują do podejmowania eksperymentów, które często kończą się wykreowaniem idealnej stylizacji. Czasem zmiana koloru, czy fasonu, na które bez rady stylistki, nigdy byśmy się nie zdecydowali, okazuje się „strzałem w dziesiątkę”. Jeśli jestesmy zadowoleni ze swojego wyglądu odnosimy sukcesy w życiu zawodowym i rodzinnym. Skorzystajmy zatem z bezpłatnych porad stylistki, które pomogą nam odzyskać wiarę w siebie i ułatwią czerpanie przyjemności z życia.

Zapisy na bezpłatne konsultacje stylistki w punkcie informacyjnym Centrum Handlowego Klif, na stronie www.gdynia.klif.pl lub pod numerem telefonu (58) 664 9345.

 

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama