Relaks, muzyka i książka w gdyńskim InfoBoxie

Środa, 14 Sierpień 2013

W świąteczny czwartek, 15 sierpnia br., Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30) zaprasza całe rodziny do przygotowanej specjalnie na ten dzień "strefy relaksu". 
 
Rozpocząć można od "śniadania na trawie" serwowanego przez restaurację Chwila Moment, aby następnie rozłożyć się wygodnie na leżaku w oczekiwaniu na koncert fortepianowy, który rozpocznie się o godzinie 12.00. Zagra studentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina - Dominika Czajkowska, której kolejny już występ w InfoBoxie rozpocznie drugą część cyklu koncertów "Uśmiech na wakacje". Dźwięki fortepianu rozbrzmiewać będą na skwerku Żeromskiego z przerwami do godziny 15.00. 
 
Dla miłośników literatury, którzy zechcą pogrążyć się w lekturze, Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni przygotowała niespodziankę w postaci pokaźnej ilości książek, które zadowolą gusta każdego czytelnika - zarówno młodszego, jak i starszego. Jeśli pogoda pozwoli, na każdym leżaku znajdzie się ciekawa lektura.
 
Będą też atrakcje dla najmłodszych. Na skwerku pojawi się tor do gry w kapsle, który będzie można wykorzystać również do zabawy kredą. Dla dzieci przygotowano także książki, gry planszowe i klocki. Nikt nie będzie się nudził!

reklama