Remont Estakady Kwiatkowskiego – kolejny etap prac

Czwartek, 9 Maj 2013

W poniedziałek 13 maja br. rozpoczyna się  II etap remontu przegubów na Estakadzie Kwiatkowskiego. Potrwa on do 24 czerwca br. Tymczasowa organizacja ruchu na czas II etapu robót zacznie obowiązywać od niedzieli 12 maja br.

W tym etapie robót zamknięta zostanie dla ruchu jezdnia Estakady w  kierunku Obwodnicy Trójmiasta na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej. Na sąsiedniej jezdni Estakady Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Hutniczej do ul. Morskiej zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.

Zamknięta zostanie łącznica zjazdowa z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Morskiej z  kierunku Obłuża. Zjazd z Estakady od strony Obłuża na ul. Morską będzie odbywał się łącznicą wjazdową "pod prąd".

Dla kierunku ruchu od Obwodnicy Trójmiasta nie będzie przejazdu Estakadą nad ul. Morską, konieczny będzie przejazd dołem  "pod prąd" łącznicą przez skrzyżowanie z  ul. Morską.

Nie będzie możliwości wjazdu z ul. Hutniczej na Estakadę Kwiatkowskiego w stronę ul. Morskiej. Możliwy będzie nawrót na węźle Estakady Kwiatkowskiego i ul. Wiśniewskiego. Zalecany objazd do ul. Morskiej z ul. Hutniczej będzie odbywał się poprzez ulice Piaskową, Północną i Pucką.

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Dziś dla Jutra! Nowa inicjatywa Invest Komfort

Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek...
Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus: Raport z Gdyni, Pomorza i Polski [artykuł aktualizowany]

Koronawirus w Gdyni, na Pomorzu i w Polsce – na bieżąco śledzimy sytuację. Sprawdź nasz raport! Tekst aktualizowany.  27.03, godz:...
reklama