Samobój Jarzębowskiego i błąd Szlagi. Arka przegrywa w Łęcznej

Sobota, 23 Marzec 2013

20 kolejkę I ligi piłki nożnej gdyńscy piłkarze na pewno nie będą mile wspominać. Arka w kuriozalny sposób straciła dwie bramki w Łęcznej i przegrała z tamtejszą Bogdanką 2:1.

Po bardzo dobry meczu, atakując przez 90 minut spotkania i stwarzając sobie kilkanaście okazji do zdobycia gola, Arka nie potrafiła wygrać dzisiejszego meczu. Nie pomogła nawet  przepiękna bramka strzelona głową w 21 minucie spotkania przez Marcusa da Silve.

W 53 minucie po samobójczym golu Jarzębowskiego gospodarze doprowadzili do remisu. W końcówce spotkania (86 minucie) bramkarz żółto-niebieski tragicznie interweniował i Arka straciła drugą, decydującą bramkę.

Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia 2:1 (0:1)

Bramki: Jarzębowski 53'(s), Nowak 86' - da Silva 21'

Bogdanka: Prusak - Stefańczyk, Benkowski, Kalkowski (66' Tymosiak), Pielach - Zuber, Sołdecki, Nowak, Renusz (90' Ricardinho) - Pesir, Szałachowski (68' Oziemczuk)

Arka: Szlaga - Krajanowski, Brodziński, Jarzębowski, Tomasik - Grzelak, Rzuchowski (46' Szwoch), Pruchnik, Radzewicz - Kuklis (64' Zwoliński) - da Silva.