Self storage bez tajemnic

Poniedziałek, 29 Kwiecień 2019

Prowadzisz własną firmę i nie masz czasu na odbieranie i nadawanie przesyłek? A może chcesz znaleźć miejsce, w którym dokumentacja przedsiębiorstwa będzie bezpieczna? Na każdy z tych problemów znajdzie się panaceum. Z pewnością jest nim self storage, czyli nowoczesna usługa obejmująca nie tylko przechowywanie towarów, dokumentów i ważnych przedmiotów, ale i odbiór oraz wysyłanie paczek. Już niedługo kolejne punkty pojawią się w okolicach Trójmiasta.

Self Storage to innowacyjne i samoobsługowe przechowalnie. Można trzymać w nich dokumenty, meble, zapasowy towar do sklepu lub inne przedmioty, na które nie mamy miejsca w domu albo w firmie. Dzięki temu, że firma oferuje najem powierzchni nawet na 7 dni, stają się jeszcze popularniejsze oraz dostępniejsze dla większego grona osób. Korzystają z nich nie tylko przedsiębiorstwa, ale i osoby prywatne, studenci lub handlowcy. Co jeszcze sprawia, że są tak rozchwytywane?

Less Mess – samoobsługowe schowki dla każdego

Nie każdy z nas może poszczycić się dużą ilością wolnej przestrzeni w piwnicy, garażu lub na poddaszu, na którym można trzymać bezużyteczne w danym momencie lub sezonie rzeczy. Rower, meble, zimowe ubrania, opony do samochodu lub narty to przedmioty, których nie używamy latem lub zimą, ale są potrzebne, więc siłą rzeczy, niezbędne jest również miejsce do ich przechowywania.

Odpowiedzią na brak miejsca do przechowywania w mieszkaniu, jest właśnie samoobsługowy self storage. Miejsce w takim schowku możemy wynająć nawet na 7 dni. Tyle czasu najczęściej trwa na przykład przeprowadzka. Do swojej przechowalni zawieziesz więc meble do nowego domu, nie martwiąc się o to, czy zamokną lub uszkodzą się w inny sposób.

Self storage dla dużych i małych biznesów

Poza tym taka skrytka to też dobry sposób na przechowywanie dokumentów firmowych lub innych rzeczy twojego przedsiębiorstwa, na które nie ma miejsca w jego siedzibie. Bezpieczne self storage zapewnia nie tylko całodobowa ochrona fizyczna i monitoring, ale również unikalne kody, otwierające wejście do danego schowka.

Jaką powierzchnię możesz wynająć? Przechowalnie do wynajmu są dostępne w różnych wariantach. Od małych schowków na drobne przedmioty i dokumenty, po ogromne kontenery na meble i zapasowy towar. Jednym słowem, bezobsługowy self storage spełni wymagania każdego.

Nie tylko schowki – przydatne usługi dla użytkowników Less Mess

Nie sposób pominąć innych usług, jakie może zamówić użytkownik takiego schowka. Firma oferuje między innymi bezpłatny transport paczek do naszego schowka oraz możliwość nadania przesyłek. Wygląda to tak, że klient zostawia pracownikowi self storage paczkę, która ma zostać wysłana wskazana pod dany adres. Następnie jest ona odbierana przez kuriera. Dzięki temu oszczędzamy jeszcze więcej czasu, który możemy przeznaczyć na ważniejsze sprawy biznesowe.

Self storage – gdzie znajdę samoobsługowe schowki?

Obecnie self storage działa w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Trójmieście. Wkrótce jednak nastąpi otwarcie dwóch kolejnych schowków w okolicy Gdyni, Gdańska i Sopotu. Dokładna lokalizacja self storage, w którym wkrótce będzie można wynająć przechowalnię, to Kowale i Rumia. Więcej informacji na ten temat na stronie https://www.lessmess.storage/pl/contact-us-trojmiasto.php.