Sensacja! Arka pokonała FC Midtjylland 3:2!

Czwartek, 27 Lipiec 2017

Coż to było za spotkanie! Wielka huśtawka nastrojów na gdyńskim stadionie! Żółto-niebiescy prowadzili, przegrywali, remisowała by w końcu wygrać 3:2! Sensacja w Gdyni!

Wynik meczu otworzył w 31 minucie spotkania piękny gol Vinicius da Silva. Mimo radości wypełnionego po brzegi gdyńskiego stadionu już po minucie był remis. Wszystko za sprawą Rilwana Hassana, który błyskawicznie odpowiedział Arce. Po kilku minutach gdynianie już przegrywali. Dal Hende trafił po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, niestety nikt go nie upilnował w polu karnym. W 38 minucie sędzie podyktował rzut karny, którego pewnie na bramkę zamienił Vinicius. Do końca pierwsze połowy utrzymał się remis 2:2. W drugie odsłonie spotkania tępo meczu spadło. Końcówka należała do Arki. Po prawdziwie niebywała akcji, dośrodkowanie Nalepy z rzutu wolnego na bramkę w 92 minucie zamienił Siemaszko!

Rewanż za tydzień w Danii o 20.30.

Arka: Steinbors - Warcholak, Sobieraj, Marcjanik, Socha - Sołdecki - Piesio, Kakoko (84. Nalepa), Marciniak, Kun (57. Siemaszko) - Vinicius da Silva (71. Zarandia)

FC Midtjylland: J. Hansen - Nissen, K. Hansen, Halsti, Dal Hende - Sparv - Hassan, Poulsen, Drachmann (73. Kroon), Wikheim (79. Borring) - Onuachu (90. Sorloth).