Światowa szkoła makijażu Diora w Centrum Handlowym Klif

Poniedziałek, 24 Czerwiec 2013

W czym kryje się sekret perfekcyjnego makijażu, z jakich produktów korzystają najlepsi wizażyści i w jaki sposób samemu wykonać pokazowy make-up? Od 27 do 30 czerwca w Centrum Handlowym Klif Gdynia trwać będą warsztaty "Backstage Stories", podczas których eksperci marki Dior zdradzą tajniki swojej pracy i podzielą się praktycznymi wskazówkami stosowanymi za kulisami światowych wybiegów.

Niezwykle inspirujący i elegancki make-up Diora jest połączeniem doświadczenia profesjonalnych wizażystów i doskonałej jakości kosmetyków. Eksperci marki, od kwietnia prowadzą w całej Polsce cykl warsztatów "Backstage Stories". W czerwcu pojawią się także
w Trójmieście, w Centrum Handlowym Klif Gdynia.

Dior to marka, która odważnie wyznacza trendy, łącząc kojarzące się z  nią od lat atrybuty bogactwa i finezji z nowoczesnym podejściem do mody. Klientki doceniają ponadczasowość kosmetyków marki i są jej wierne za łatwość z jaką podkreślają urodę. Tajemnica powstania spektakularnego makijażu Diora, podziwianego na światowych pokazach mody, kryje się za kulisami. To tam profesjonalni wizażyści, opierając się na doświadczeniu, za pomocą luksusowych produktów marki, zaczarowują modelki i wydobywają z nich naturalny blask.

Centrum Handlowe Klif Gdynia, w dniach 27-30 czerwca zaprasza na warsztaty "Backstage Stories" wszystkich, którzy chcieliby wejść do ekskluzywnego świata marki Dior i spotkać się z najlepszymi stylistami. Na sześciu stanowiskach będzie można zaczerpnąć praktycznej wiedzy i nauczyć się samemu tworzyć perfekcyjny a jednocześnie szybki makijaż. Ten niespełna 30 minutowy, indywidualny kurs może stać się początkiem wspaniałej przygody
po świecie profesjonalnych stylizacji. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 10:00 do 21:00. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (58) 6685813.

reklama