Szczurek i Guć zachęcają do głosowania na Gdynię!

Piątek, 16 Maj 2014

Dzięki głosom mieszkańców i przyjaciół miasta, Gdynia znalazła się w finale plebiscytu „Miasto 25-lecia". Dobrą informację na antenie TVP przekazała Agata Młynarska - prowadząca program „Świat się kręci". Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak powalczyć o zwycięstwo - potrzebna jest Twoja pomoc!
 
Internauci do 27 kwietnia mogli głosować na 10 nominowanych w plebiscycie miast. Trzy najpopularniejsze weszły do finału i to spośród nich zostanie wyłoniony zwycięzca. W pierwszej trójce oprócz Gdyni znalazły się Wrocław i Rzeszów, które wyprzedziły m.in. Kraków, Poznań i Warszawę.
 
Finałowe głosowanie trwa do 23 maja. Sam proces głosowania jest bardzo prosty. Nie trzeba się rejestrować, podawać adresu e-mail ani żadnych innych danych. Wystarczy wejść na tę stronę i kliknąć w pomarańczowy baner z napisem "Weź udział w plebiscycie". Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 2 czerwca 2014 roku na antenie telewizyjnej Jedynki podczas programu "Świat się kręci".
 
Plebiscyt "Miasto25-lecia" ma wyłonić miasto, które po 1989 roku przeszło największą metamorfozę i w którym żyje się najlepiej. Organizowany jest przez program "Świat się kręci" - popołudniowy talk-show emitwany od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 na antenie TVP1. Prowadzona przez Agatę Młynarską audycja to ciekawe połączenie wiadomości, publicystyki i rozrywki.

 

reklama