Tajska Kuchnia w Gdyni. Pyszna i orientalna

Piątek, 15 Marzec 2013

Tajska Gdynia czyli Sabai Jai Tajskie Bistro - to orientalna, smaczna i oryginalna tajska kuchnia znajdująca się w samy sercu Gdyni.

Coraz więcej mieszkańców naszego miasta interesuję się kuchnią azjatycką. Głównie dla tego że tajskie dania przyciągają smakoszy swoją egzotycznością. To szeroka paleta kuszących smaków, zapachów oraz kolorów. Tajskie Bistro Sabi Jai słynie w Gdyni z niezwykłych aromatycznych i pikantnych dań. Do wielu potraw jako podstawowych składników używa się mleka kokosowego, imbiru, liści limonki czy trawy cytrynowej.

Tajską kuchnię uważa się ją za jedną najlepszych i zarazem najbardziej oryginalnych kuchni świata.

Kuchnia tajska Gdynia to znakomita okazja, aby tu na miejscu poczuć cząstkę Tajlandii. Jeśli należysz do grona osób, które pokochały tajskie dania i smakołyki grzechem jest nie odwiedzić najlepszej restauracji serwującej tego typu szybkie jedzenie w Gdyni.

W karta menu restauracji znajduje się wiele typowych i znanych na całym świecie tajskich potraw. Z Sabai Jai możesz odkrywać smaki kuchni dalekiej Tajlandii, jak i delektować się tymi, które są ci już dobrze znane. Kuchnia tajska Gdynia to pomysł na oryginalne domowe obiady lub kolację dla twojej rodziny i bliskich. To propozycja dla tych wszystkich osób, które mają dość nudnego i tradycyjnego jedzenia. Jest to również świetny sposób na poznanie Tajlandii od strony kulinarnej. Spróbuj orientu w wydaniu kuchni tajskiej.

 

Sabai Jai Tajskie Bistro

Gdynia, ul. Starowiejska 36-38

Otwarte codziennie: 12:00 - 20:00

Tel:  600 145 140

Strona TajskaGdynia.pl

reklama