To nie żart! Traficar zwraca 10% za przejazdy

Poniedziałek, 1 Kwiecień 2019

Traficar, największa firma carsharingowa w Polsce, uruchomiła Program „10% wraca do Ciebie”, w którym każdy użytkownik otrzyma zwrot 10% wartości wydanych w usłudze pieniędzy i będzie mógł je wykorzystać na kolejne przejazdy. Na koncie w aplikacji pojawi się kwota zebrana w programie, którą od pierwszego dnia kolejnego miesiąca można spożytkować.
Wszyscy użytkownicy zarejestrowani w usłudze Traficar, a jest ich już ponad 200 tysięcy, zostaną od dziś automatycznie uczestnikami Programu „10% wraca do Ciebie”. Jedynie firmy i osoby korzystające z innego cennika niż standardowy nie zostaną włączeni do programu. Zasady są proste: 10% z każdego opłaconego przejazdu odkłada się na specjalnym koncie w aplikacji. Kwota ta jest zliczana przez cały miesiąc. Zwrot 10% jest liczony od każdej kwoty pobranej z karty podpiętej do konta. Uzbierana w programie kwota może być wykorzystana jako rabat po zakończeniu danego miesiąca, na kolejne przejazdy. Ważność bonusu to aż 90 dni od zakończenia miesiąca, aby każdy zdążył skorzystać z uzbieranych złotówek.

Zobaczmy to na przykładzie:
kwiecień
Paweł zapłacił łącznie 67 zł za przejazdy przez cały miesiąc. Kwota 6,70 zł odłożyła się na konto programu i jest możliwa do wykorzystania w maju, czerwcu i lipcu.
maj
Paweł zapłacił za przejazdy 70 zł (po odjęciu rabatów z poprzedniego miesiąca) więc kwota 7 zł została odłożona na koncie programu i jest możliwa do wykorzystania w czerwcu, lipcu i sierpniu.

W aplikacji Traficar pojawiły się nowe banery informujące o programie i zebranym bonusie. Użytkownik w zakładce Promocje zobaczy utworzone vouchery z datami ważności. Dokładna kwota bonusu będzie widoczna w zakładce Płatności w nowej rubryce Portfel. W zakładce Twoje rezerwacje przy każdym przejeździe będzie pokazana kwota zwrotu za ten konkretny przejazd. Dodatkowo przy rezerwacji po kliknięciu w kartę pojazdu pojawi się suma wszystkich aktywnych kuponów na koncie klienta, która pomniejszy kwotę za najbliższy przejazd. Aby zobaczyć nowości w aplikacji Traficar wystarczy pobrać bezpłatną aktualizację z Google Play lub App Store.

- Stworzyliśmy program, w którym chcieliśmy aby wszyscy byli równi. Nie wynagradzamy tylko tych, którzy jeżdżą najwięcej czy najczęściej. Każdy przejazd jest premiowany, niezależnie na jaką długość i kwotę, bo każdy jest dla nas tak samo ważny. Oczywiście im większa aktywność tym większa premia. To użytkownik decyduje kiedy wykorzysta bonus, dlatego zdecydowaliśmy się na aż 3-miesięczny okres ważności zebranych funduszy – dodaje Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny w firmie Traficar.

Program wystartował 1 kwietnia w Prima Aprilis, ale nie ma nic wspólnego z obyczajem związanym z tym dniem czyli żartami i nieprawdziwymi informacjami. Traficar zapewnia, że to nie żart. Już można dokonywać przejazdów i zdobywać bonusowe złotówki w Programie. Pełny regulamin akcji dostępny jest na stronie: www.traficar.pl/promo