Trójmiejska formacja Maria Ka w Atlantiku

Wtorek, 17 Luty 2015

Zanim staną się sławni w całej Polsce, pokażą się w Gdyni. Trójmiejska formacja Maria Ka zaprezentuje na żywo materiał z niewydajnej jeszcze debiutanckiej płyty. Koncert odbędzie się w klubie Atlantic, 17 lutego, o godz. 19.00.
 
Maria Kawska 2 lata temu przyjechała z Krakowa nad morze. Na jednej z trójmiejskich scen poznała gdyńskiego muzyka Pawła Osickiego, z którym postanowiła założyć zespół. Nazwali go po prostu Maria Ka. Skład grupy dopełnił gitarzysta Michał Kusz, znany z występów w formacji Bielizna. Trio zarejestrowało już materiał na debiutancką płytę, a utwory są właśnie w fazie post-produkcji. Gramy rocka z elementami elektroniki. Jeśli miałbym z czymś porównać naszą muzykę, to najbliżej jej chyba do twórczości Republiki. Teksty Marii są równie poetyckie i bije z nich podobna melancholia - opowiada Paweł Osicki, który nie tylko gra na perkusji, ale jest też odpowiedzialny za produkcję. 

Muzycy zapowiadają, że album ukaże się jeszcze w tym roku. O tym jak brzmi, będzie można przekonać się we wtorek w trakcie przedpremierowego koncertu.
 
Maria Ka
17 lutego, wtorek, godz. 19.00
Klub Atlantic, ul. 3 Maja 28
bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

reklama