Twórca Nordi Walking już 21 czerwca w Gdyni

Wtorek, 4 Czerwiec 2013

W ramach Nocnego Biegu Świętojańskiego GOSiR Gdynia organizuje Nocny Marsz Świętojański.

W tym roku Marsz będzie miał wyjątkową oprawę gdyż nad Marszem patronat objął światowy twórca Nordic Walking Fin Marko Kantaneva.

Jest to niebywała okazja nie tylko na spotkanie, ale także na spróbowanie swoich sił w wyścigu z legendą dyscypliny, ponieważ Fin wystartuje w Marszu razem ze wszystkimi innymi uczestnikami.

Start do marszu, nastąpi o godzinie 22:00 a zlokalizowany będzie na wysokości okrętu wojennego ORP "Błyskawica". Trasa prowadzić będzie Skwerem Kościuszki, Aleją Topolową oraz Bulwarem Nadmorskim a jej długość wyniesie 3,6km. Ale to nie koniec niespodzianek - dzień później w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym odbędzie się seminarium prowadzone przez Marko Kantanaeve, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Na mecie dla wszystkich czekać będą pamiątkowe medale, a dla najlepszych pamiątkowe puchary i nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.

Numery startowe będzie można odbierać już od czwartku na Stadionie Miejskim w godzinach 14:00 - 20:00 a w dniu zawodów, czyli w piątek w godzinach 16:00 - 21:30 w centrum zawodów zlokalizowanym na końcu Skweru Kościuszki, tuż przy Akwarium Gdyńskim.

Dodatkowo zapraszamy na otwarte seminarium w dniu 22 czerwca o godzinie 12.00 w Parku naukowo Technologicznym w Gdyni, które poprowadzi sam Marko.

reklama